• Microsoft Office Klucze - Wszystkie Pakiety

Pakiet Office, wyprodukowany i rozwijany przez Microsoft, już od ponad trzech dekad jest najpopularniejszym na świecie zestawem narzędzi do szeroko pojętej pracy biurowej. Użytkownicy doceniają jego uniwersalność, wygodny interfejs, kompatybilność z różnymi systemami (nie tylko tymi opartymi o rodzinę Microsoft Windows) i wiele innych zalet. Można z czystym sumieniem stwierdzić, żepakiety Officestały się synonimem programów biurowych, nokautując biznesowo i technologicznie konkurencyjne rozwiązania.

 

Sprawdzone i tanie klucze Microsoft Office znajdziesz tylko w Key-soft.pl!

  • Wyniki

Tani klucz Microsoft Office

 

Każda edycja Microsoft Office jest wydawana w kilku wersjach, by jak najlepiej dopasować swoją zawartość i zestaw programów do potrzeb użytkownika. Pakiet Office dla studentów będzie więc składał się z nieco innego zestawu programów biurowych niż zestawy oznaczone Professional lub Plus, które zostały zaprojektowane do profesjonalnych zastosowań. Z uwagi na różnorodność zestawów warto sprawdzić, czym charakteryzują się poszczególne wydania – w ten sposób wybierając klucz do pakietu Office w naszej ofercie, kupisz ten klucz pakietu Office, który najlepiej spełni Twoje wymagania.

 

Dla każdego produktu Microsoft Office z kluczem możesz skorzystać z darmowego pobierania pakietu (Download), przy produktach zostały dodane zakładki Alternatywne pobieranie, co pozwoli na korzystanie z pakietu bez aktywacji przez okres 30 dni!

 

Choć czasem potocznie mówi się na pakiet MS Office pakiet Word Excel Powerpoint” – z powodu największej rozpoznawalności tych trzech aplikacji, sam Microsoft Officeto zestaw znacznie bogatszy. W zależności od wersji oraz edycji, oprócz wspomnianej powyżej wielkiej trójki”, w skład zestawu wchodzą lub wchodziły także inne programy. Jakie aplikacje zawierają tanie pakiety Officew różnych wydaniach?

 

Microsoft Word

Jest to aplikacja do tworzenia i edycji różnego rodzaju tekstów. Za jej pomocą powstają książki, prace magisterskie, referaty, opowiadania czy notatki. Oprócz samych liter, cyfr i innych znaków Word umożliwia również wstawianie do plików obrazów z możliwością ich podstawowej obróbki, umożliwiając tworzenie atrakcyjnych graficznie kompozycji. To potężne narzędzie, bez którego trudno wyobrazić sobie edycję zarówno prostych, jak i bardziej rozbudowanych plików tekstowych.

 

Microsoft Excel

Kiedy mówi się o arkuszach kalkulacyjnych, Excel to pierwsze słowo, które zazwyczaj przychodzi na myśl. Excel niesamowicie ułatwia wykonywanie obliczeń, a funkcje takie jak tabele przestawne czy tworzenie makr sprawiają, że program świetnie radzi sobie nawet z bardzo dużymi ilościami danych.

 

Microsoft PowerPoint

Narzędzie, za pomocą którego w kilka chwil przygotujesz atrakcyjną wizualnie prezentację multimedialną. Program niezbędny na każdym szczeblu biznesowym czy edukacyjnym, oferujący gigantyczne możliwości personalizowania slajdów w prosty sposób.

 

Microsoft Outlook

Program przeznaczony do obsługi poczty elektronicznej e-mail oraz pełniący rolę osobistego elektronicznego organizera. W zależności od edycji, oprócz pracy z e-mailami jest wyposażony w rozbudowany kalendarz, menedżera kontaktów, system zarządzania zadaniami czy notatkami.

 

Microsoft Publisher

Aplikacja zaprojektowana głównie do pracy z plikami, które później trafią do druku (ang. DTP – desktop publishing). Zawiera szereg udogodnień dostępnych w przypadku pracy z grafiką i świetnie nadaje się do tworzenia materiałów reklamowych – na przykład ulotek, plakatów, okładek, a wcześniej przede wszystkim wizytówek. Publisher używany jest w firmach zwłaszcza przez działy marketingu i kreacji.

 

Microsoft Access

Program pozwalający na komfortowe zarządzanie różnego rodzaju bazami danych. Dzięki przyjaznej graficznie formie i ogromnym możliwościom Access ułatwia tworzenie aplikacji, łącząc zaawansowane technologie i różne formaty z prostą obsługą.

 

Microsoft OneNote

Narzędzie umożliwiające wygodne przygotowywanie oraz segregowanie notatek. Dzięki integracji z chmurą są one dostępne na różnych urządzeniach i nie ograniczają się tylko do dysku twardego komputera. Oprócz typowych notatek wprowadzanych za pomocą klawiatury najnowsze edycje OneNote potrafią także skanować teksty z zewnętrznych źródeł (technologia OCR) oraz analizować nagrania dźwiękowe.Pakiet Microsoft Office – cena

W naszej ofercie znajdziesz zarówno najnowsze edycje Microsoft Office, jak i starsze – dzięki czemu masz do wyboru pełną gamę produktów. Tani klucz Office w Key-soft to gwarancja jakości i niezawodności.Klucz Office do samodzielnej aktywacji to ogromne ułatwienie względem tradycyjnie dystrybuowanego oprogramowania. Proces zakupu jest szybki i niezawodny – wystarczy, że wybierzesz tanie pakiety Microsoft i opłacisz zamówienie, a następnie otrzymasz klucz produktu pakietu Office, za pomocą którego możesz od razu aktywować zakupiony produkt.

Automatyczna wysyłka

Natychmiastowa wysyłka produktów zwykle w 5 minut!

Bezpieczny zakup

Gwarantujemy bezpieczne zakupy w naszym sklepie!

Najwyższa jakość produktów!

Otrzymujesz najwyższą jakość w racjonalnej cenie!

Pozytywne opinie o sklepie!

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Bezpieczny zakup

Gwarantujemy bezpieczne zakupy w naszym sklepie!

Najwyższa jakość produktów!

Otrzymujesz najwyższą jakość w racjonalnej cenie!

Pozytywne opinie o sklepie!

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Pozytywne opinie o sklepie!

Dołącz do grona zadowolonych klientów!