• Systemy Operacyjne Microsoft Windows - Wszystkie wersje

W tej kategorii znajdziesz system operacyjny Windows w wielu różnych wariantach – od najnowocześniejszych produktów, takich jak Windows 11 czy Windows 10, po starsze wersje tego oprogramowania (Windows 7). Tanie klucze Windows dostępne w sklepie Key-soft.pl to doskonały sposób na skorzystanie z legalnego, oryginalnego oprogramowania, wyprodukowanego przez korporację Microsoft.

 

Tani klucz Windows– kompleksowa oferta

 

W ofercie znajdują się zarówno systemy przeznaczone dla użytkowników domowych (oznaczane jako wersje Home), jak i te dedykowane firmom, wyposażone w bardziej zaawansowane mechanizmy zabezpieczające dane i inne funkcje dla profesjonalistów (wersje Professional lub Pro). 

 

W przypadku tradycyjnej pracy biurowej różnica pomiędzy wersjami Home i Pro z punktu widzenia użytkownika jest minimalna – na przykład Windows 10 Professional jest wyposażony w zaawansowany system szyfrowania BitLocker oraz dodatkową opcję ochronną Windows Information Protection, jednak również Home posiada rozbudowane systemy ochrony danych użytkownika, które w pełni wystarczają do bezpiecznej pracy i zabawy.

  • Wyniki

Tanie systemy Windows – oferta sklepu

 

  • Windows 7,
  • Windows 8,
  • Windows 8.1,
  • Windows 10,
  • Windows 11.

 

Jak odbywa się instalacja systemu i aktywacja klucza Windows?

Licencja Windows (obojętnie, który produkt z kategorii wybierzesz) jest dystrybuowana w formie cyfrowej. W erze digital tradycyjne pudełka z płytami są już przestarzałe – dlatego w naszym sklepie kupujesz pełnowartościowy produkt, który aktywujesz online, a cała procedura jest bardzo szybka i wygodna. Oprogramowanie pobierasz wyłącznie z oficjalnych stron Windows (link otrzymasz za każdym razem w wiadomości potwierdzającej przeprowadzenie transakcji) i jedyne co musisz zrobić, to dokonać internetowej aktywacji za pomocą otrzymanego klucza.

 

W przypadku zakupionych w Key-soft systemów Windows licencja jest przyznawana przez producenta bezterminowo – możesz komfortowo wykorzystywać wszystkie funkcje systemu oraz pobierać konieczne aktualizacje oprogramowania bez żadnych obaw.

 

Windows to stworzony przez Microsoft, najbardziej rozpowszechniony system operacyjny na świecie. Z uwagi na gigantyczną uniwersalność i przystosowanie do wielu różnych zadań jest używany w prywatnych domach, a także przedsiębiorstwach i innego typu instytucjach. 

 

Do czego możesz wykorzystywać komputer z oprogramowaniem Windows (klucz aktywacyjny)?

 

  • Do pracy

 

Systemy Windows, w zależności od wersji, są wyposażone w pakiet podstawowych programów biurowych, co pozwala na tworzenie notatek, bazową edycję grafik czy plików tekstowych, a także zarządzanie skrzynką e-mail. Prawdziwe skrzydła Windows rozwija jednak w połączeniu z pakietem Microsoft Office – wiele wersji tego oprogramowania znajdziesz w osobnej kategorii w naszym sklepie: pakiety Office. Windows zawiera także inne programy – od pakietu Adobe, przez programy typu IDE do programowania, po systemy serwerowe czy bazy danych.

 

  • Do rozrywki – oglądania filmów, słuchania muzyki, grania w gry

 

Windows oferuje ogromne możliwości konsumpcji multimedialnej treści. Dostępne są zarówno natywne aplikacje dla wielu usług VOD (takich jak Netflix czy Amazon Prime), jak i możliwość obsługi takich platform przez wiele przeglądarek internetowych za pomocą webowego interfejsu. Pakiety programów pozwalają także na uruchamianie filmów i utworów muzycznych z płyt, pendrive’ów i innych nośników.

 

Warto pamiętać, że Microsoft Windows to również ogromna platforma do gier – od legendarnych klasyków po najnowsze produkcje z cyfrowej ekstraklasy. W przepastnej i stale powiększającej się galerii tytułów możesz znaleźć proste gry dla dzieci z bohaterami ulubionych bajek, gry strategiczne wymagające taktycznego myślenia i planowania, a także dynamiczne gry stawiające na refleks i szybkie reakcje. Swoje usługi i sklepy z grami rozwijają potentaci branży gier – Valve (Steam), Ubisoft (uPlay), Electronic Arts (Origin) czy Epic Games (Epic Store). Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

 

  • Do mediów społecznościowych i komunikacji ze światem

 

Systemy Microsoft Windows doskonale dogadują się” z szybkim połączeniem internetowym. Dzięki temu tworzą idealny hub komunikacyjny do social mediów, poczty elektronicznej, przeróżnych komunikatorów (takich jak Messenger czy WhatsApp) czy przeglądania najnowszych informacji i innych materiałów dziennikarskich.

 

Klucz aktywacyjny Windows – sklep internetowy

Jesteś w dobrym miejscu aby zakupić produkty w niskich cenach. Największy wybór tanich systemów Windows i pakietów Office w Polsce to właśnie Key-soft.pl!


Możesz tutaj również korzystać z darmowego pobierania produktów takich jak Windows oraz Office, znajdziesz odnośniki do pobrania przy prawie każdym produkcie.

Automatyczna wysyłka

Natychmiastowa wysyłka produktów zwykle w 5 minut!

Bezpieczny zakup

Gwarantujemy bezpieczne zakupy w naszym sklepie!

Najwyższa jakość produktów!

Otrzymujesz najwyższą jakość w racjonalnej cenie!

Pozytywne opinie o sklepie!

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Bezpieczny zakup

Gwarantujemy bezpieczne zakupy w naszym sklepie!

Najwyższa jakość produktów!

Otrzymujesz najwyższą jakość w racjonalnej cenie!

Pozytywne opinie o sklepie!

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Pozytywne opinie o sklepie!

Dołącz do grona zadowolonych klientów!