• Systemy Microsoft Windows 7 - klucze aktywacyjne

W tej kategorii znajdziesz klucz aktywacyjny Windows 7 – znanego na całym świecie systemu operacyjnego, wyprodukowanego przez koncern Microsoft. Choć od rynkowej premiery minęło już wiele czasu, Windows 7 wciąż pozostaje obecny na wielu komputerach, a wieloletnie testy pozwoliły producentowi na dopracowanie systemu do perfekcji.


System Windows 7 został wydany w kilku wariantach – najpopularniejsze z nich znajdziesz w naszym sklepie. Każda z oferowanych przez nas wersji dostępna jest dla komputerów o 32-bitowych oraz 64-bitowych procesorach, dlatego system Windows 7 sprawdzi się perfekcyjnie nie tylko na nowoczesnych platformach sprzętowych, ale również w nieco starszych komputerach czy laptopach.

  • Wyniki

Windows 7 – klucz online w Key-soft

Wersje Windows 7 dostępne w ofercie sklepu:


  • klucz Windows 7 Home Premium – wersja dla użytkownika domowego, zawierająca wszystko, czego może potrzebować typowy domowy komputer;
  • klucz Windows 7 Professional – wersja przeznaczona dla profesjonalistów, wyposażona w szereg zaawansowanych narzędzi, na przykład możliwość zdalnej kontroli pulpitu czy system szyfrujący dane;
  • klucz Windows 7 Ultimate – ostateczna wersja zawierająca wszystkie oficjalnie wydane funkcje systemu. To najbogatsza edycja Windows 7, która została opublikowana na rynku.Windows 7 to następca systemu Windows Vista. W odróżnieniu od poprzednika został pozytywnie oceniony zarówno przez branżowych recenzentów, jak i zwykłych użytkowników. Chwalono zwłaszcza jego stabilność, uniwersalność czy zgodność z najnowszymi standardami technologicznymi. Względem poprzednika zmienił się między innymi interfejs, a system znacznie lepiej zarządza zasobami komputera, dzięki czemu jest zdecydowanie wydajniejszy – nawet w przypadku takich samych konfiguracji.


Ułatwienia dostępu sprawiają, że Windows 7 jest wygodny w obsłudze i świetnie sprawdzi się w przypadku początkujących użytkowników. Intuicyjne sterowanie i zarządzanie opcjami w połączeniu z ogromną biblioteką programów gwarantuje komputerowi z tym systemem dużą wszechstronność – to system idealny do pracy, zabawy i nauki.


Aktywacja systemu Windows 7

Klucz produktu Windows 7, który kupisz w naszym sklepie, otrzymujesz w wersji cyfrowej i aktywujesz go wyłącznie online. Dzięki tej metodzie aktywacja jest błyskawiczna, a Ty korzystając z udogodnień technologii nie marnujesz czasu. Nadawana licencja na system jest w pełni bezterminowa – możesz bez obaw korzystać z systemu i nie stracisz do niego dostępu po pewnym czasie.

Automatyczna wysyłka

Natychmiastowa wysyłka produktów zwykle w 5 minut!

Bezpieczny zakup

Gwarantujemy bezpieczne zakupy w naszym sklepie!

Najwyższa jakość produktów!

Otrzymujesz najwyższą jakość w racjonalnej cenie!

Pozytywne opinie o sklepie!

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Bezpieczny zakup

Gwarantujemy bezpieczne zakupy w naszym sklepie!

Najwyższa jakość produktów!

Otrzymujesz najwyższą jakość w racjonalnej cenie!

Pozytywne opinie o sklepie!

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Pozytywne opinie o sklepie!

Dołącz do grona zadowolonych klientów!