• Windows 8.1 Pro / Professional 32/64 Bit Klucz PL

WINDOWS 8.1 Pro 32 bit 64 bit PL

319.99 -87% 41.99
szt.
Wysyłka w ciągu Natychmiast
Cena przesyłki 0
Elektroniczna - wysyłka na e-mail 0
Dostępność Duża dostępność
EAN 885370653205

Legalność ( Sprawdź tutaj! )

Oficjalny dystrybutor Microsoft ( Sprawdź tutaj! )

WINDOWS 8.1 Professional 32 bit 64 bit PL KLUCZ

✔️ Aktywacja ONLINE - Wystarczy użyć klucza i gotowe! Aktywacja nie wymaga aktywacji telefonicznej (Bez dzwonienia).

✔️ Klucz aktywacyjny do systemu Windows 8.1 Professional / Pro dla wersji 32 i 64bit.

✔️ Masz pewność nabycia oryginalnej licencji która nie wygaśnie niespodziewanie!

✔️ Możliwość ponownego użycia klucza na tym samym komputerze, np. po reinstalacji systemu.

✔️ Bezterminowa i oryginalna licencja.

✔️ Wersja językowa: dowolna (W tym polska).

✔️ Pobieranie systemy z oficjalnej strony Microsoft.

✔️ Po zakupie otrzymujesz: klucz w formie 25-ciu znaków alfanumerycznych, licencja elektroniczna bez fizycznego nośnika i naklejki wraz z instrukcją oraz odnośnik do pobrania systemu z oficjalnej strony.

Klucz produktu Windows 8.1 pozwala Ci na korzystanie z systemu operacyjnego Microsoft Windows 8.1 w wersji Professional. Oferowana licencja w wersji Professional (czasem potocznie nazwa ta skracana bywa do Pro) jest w pełni oryginalna oraz bezterminowa.

 

System operacyjny Windows 8.1, a ściślej jego wersja rozwojowa 8.1, wnosi obsługę komputera na nowy poziom multimedialności, wygody obsługi, intuicyjności i nowoczesności. Widząc internetowy kierunek, który został obrany przez cały scyfryzowany świat, Microsoft zaimplementował w Windowsie 8 zaawansowaną integrację z usługami online – od korzystania z przechowywania danych w chmurze po obsługę szybkich łączy internetowych.

 

Jakie nowości względem poprzednich edycji wnosi Windows 8.1 (klucz w Key-soft.pl)?

  • Lepsze połączenie z chmurą (cloud computing) – konto użytkownika Microsoft, używane do zarządzania systemem, jest w tej wersji zintegrowane z usługą OneDrive, czyli darmową powierzchnią dyskową w chmurze. Możesz przechowywać tam dowolne pliki, dzięki czemu nie zajmujesz miejsca na dysku twardym komputera. Ogromnym plusem jest także dostęp do dokumentów z chmury, właściwie z dowolnego urządzenia wyposażonego w łącze z internetem – dzięki webowej aplikacji, obsługiwanej przez przeglądarki internetowe. 
  • Jeszcze lepsze dostosowanie do ekranów dotykowych i różnych rozdzielczości – w tej wersji usprawniono obsługę za pomocą dotyku oraz poprawionoresponsywność systemu – dzięki temu obraz wyświetla się w lepszej jakości na wielu rodzajach i rozmiarach ekranów.
  • Poprawiony interfejs, co sprawia, że obsługa jest znacznie bardziej intuicyjna nawet dla początkujących użytkowników systemu. Wprowadzono również nowe poradniki w plikach pomocy, które krok po kroku wyjaśniają różne kwestie związane z korzystaniem z Windowsa 8.1 Professional.
  • I wiele więcej – od widocznych na pierwszy rzut oka zmian wizualnych, przez zauważalnie szybsze działanie systemu, po modyfikacje głęboko umieszczonych w systemie części kodu.

 

Dzięki temu Windows 8 (klucz licencyjny 8.1 dostępny w Key-soft.pl) to popularne i wielokrotnie nagradzane oprogramowanie, które wykorzystywane jest zarówno w komputerach typu PC, mobilnych laptopach, jak i tabletach z touch-screenem.Windows 8.1 klucz uniwersalny – wersja 8.1 Pro

Podobnie jak poprzednie systemy operacyjne z rodziny Windows, również klucz Windows 8 zapewnia użytkownikowi ogromne możliwości. To nowoczesny program, idealny zarówno dla tzw. niedzielnych użytkowników, jak i dla profesjonalistów, dla których komputer stanowi najważniejsze narzędzie pracy.

Windows 8.1 Professional – klucz online

Kupując w Key-soft.pl Windows 8 Professional, klucz otrzymasz na podany przy zakupie adres e-mail. Licencję elektroniczną aktywujesz w pełni cyfrowo (online), bez potrzeby zaglądania do pudełka, ani nawet posiadania go. Obraz systemu pobierasz wyłącznie z witryny Microsoftu. Wymagany będzie nośnik o odpowiedniej pojemności, czyli powyżej 4 gigabajtów. Może być to zarówno pendrive na USB, jak i płyta DVD. Kupując Windows 8.1 pro, a klucz możesz wykorzystać właściwie od razu!

 

Uwaga: Klucz nie jest kompatybilny z systemem Windows 8.1 Pro z literą N.

Klucz aktywuje wyłącznie oryginalny system (Na nie oryginalnym systemie nie zadziała klucz).

 

image

 

 

Klucz nie zadziała dla systemu Windows 8.1 Pro z literą N.

Do utworzenia nośnika systemowego wymagany jest pendrive (Minimum 4 gb) lub płyta DVD.

 


Wymagane do instalacji systemu:

- 1 GB RAM dla wersji 32-bitowej lub 2 GB RAM dla wersji 64-bitowej.

- 20 GB wolnej pamięci na dysku.

- 64 bitowy procesor z taktowaniem 1 GHz.

 

Alternatywne pobieranie:

Kliknij tutaj!

 

 

Klucz aktywacyjny Windows 8.1 Professional 32/64 bit

Uzyskaj najlepszy klucz aktywacyjny Windows 8.1 Professional dla wersji 32-bitowej i 64-bitowej! Ciesz się bezproblemową aktywacją online bez konieczności wykonywania połączeń telefonicznych. Ten klucz oferuje wieczystą, oryginalną licencję, która gwarantuje stały dostęp i niezawodność. Doświadcz ulepszonej integracji z chmurą OneDrive, lepszej adaptacji do ekranów dotykowych i bardziej intuicyjnego interfejsu zaprojektowanego zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Wraz z zakupem otrzymujesz klucz cyfrowy, link do pobrania od Microsoft oraz wyczerpujące instrukcje. Uaktualnij swój system do najnowszej multimedialnej i intuicyjnej platformy dzięki Windows 8.1 Professional.

Kup klucz aktywacyjny Windows 8.1 Professional już dziś na Key-soft.pl i przenieś swoje doświadczenie komputerowe na wyższy poziom!

 

image

Automatyczna wysyłka

Natychmiastowa wysyłka produktów zwykle w 5 minut!

Bezpieczny zakup

Gwarantujemy bezpieczne zakupy w naszym sklepie!

Najwyższa jakość produktów!

Otrzymujesz najwyższą jakość w racjonalnej cenie!

Pozytywne opinie o sklepie!

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Bezpieczny zakup

Gwarantujemy bezpieczne zakupy w naszym sklepie!

Najwyższa jakość produktów!

Otrzymujesz najwyższą jakość w racjonalnej cenie!

Pozytywne opinie o sklepie!

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Pozytywne opinie o sklepie!

Dołącz do grona zadowolonych klientów!