• Pakiety Microsoft Office 2019 - klucze aktywacyjne

W tej kategorii znajdziesz w pełni oryginalne, bezterminowe licencje na różne wersje pakietu narzędzi biurowych Microsoft Office 2019. Klucz jest kompatybilny ze wszystkimi oficjalnie wydanymi wersjami językowymi produktu oraz z opublikowanymi przez producenta późniejszymi aktualizacjami. Otrzymujesz legalny, pełnowartościowy produkt, wyposażony we wszystkie zaprojektowane przez Microsoft funkcje.

W opisie znajduje się odnośnik do pobrania pakietu (Download), w łatwy sposób możesz pobrać pakiet oraz przetestować go przez 30 dni!

Dostępne w naszej ofercie wersje Microsoft Office to między innymi:

 

  • klucz Microsoft Office 2019 Professional Plus PL w wersji na systemy Windows 10 oraz Windows 11,
  • klucz aktywacyjny Microsoft Office 2019 w wersji Home & Business dla systemu operacyjnego Apple MacOS (od wersji 10.12).
  • Wyniki

Jakie nowości wprowadza Microsoft Office 2019?

 

Klucz Microsoft Office 2019 umożliwia korzystanie z pakietu znacznie zmodyfikowanego w porównaniu do poprzednich wersji. Dynamiczny rozwój objął wiele aspektów właściwie wszystkich programów składających się na pakiet Office. Oprogramowanie zostało unowocześnione i dostosowane tak, by być zgodne z najbardziej zaawansowanymi technologiami, używanymi obecnie w komputerach firmowych i domowych – z tego powodu nie jest możliwe uruchomienie go na systemach Windows 7 i wcześniejszych.

 

Office 2019 wzbogacił się między innymi o rozbudowany moduł tłumaczeniowy Microsoft Translator, który upraszcza automatyczne tłumaczenie wyrazów i całych zdań pomiędzy wieloma językami – dostępny jest on w programach Word, Excel oraz PowerPoint.

 

Pakiet 2019 pozwala na umieszczanie w dokumentach Word plików w wektorowym formacie graficznym SVG (ang. Scalable Vector Graphics). Oprócz tego Microsoft Word 2019 wprowadza zupełną nowość – możliwość wstawiania czytelnych i prostych w edycji równań matematycznych (składnia LaTeX). PowerPoint zyskał między innymi opcję wstawiania nowych przejść pomiędzy slajdami w formie pomysłowych animacji – jeszcze bardziej estetycznych oraz płynniejszych niż kiedykolwiek wcześniej. Do ogromnego zestawu komend w Microsoft Excel dołączyły kolejne – na przykład bardzo użyteczna funkcja POŁĄCZ.TEKSTY.

 

Jakie programy zawiera pakiet Microsoft Office 2019 (klucz) w Key-soft.pl?

 

Oferowane edycje na systemy Windows to najbardziej zaawansowane zestawy Office, oficjalnie nazywane Microsoft Office Professional Plus 2019. Kluczudostępnia więc pełen pakiet oprogramowania, składający się z następujących produktów Microsoft: Word (2019), Excel (2019), PowerPoint (2019), Outlook (2019), Publisher (2019), Access (2019).

 

Oznacza to, że pakiet udostępnia programy do obsługi poczty e-mail, zaawansowanej obróbki tekstu, wykonywania kalkulacji na rozbudowanych arkuszach, przygotowywania prezentacji, pracy z bazami danych czy materiałami graficznymi.

 

Edycja Office 2019 na system Mac OS w wersji Home & Business zawiera następujące programy: Word (2019), Excel (2019), PowerPoint (2019), Outlook (2019) i OneNote (2019).Klucz produktu Microsoft Office 2019 i jego wygodna aktywacja

 

Klucz Microsoft Office 2019w Key-soft.pl sprzedawany jest w systemie cyfrowej dystrybucji. Mechanika jest komfortowa i szybka – po złożeniu zamówienia na wybraną wersję Microsoft Office 2019, klucz produktu otrzymujesz w wiadomości e-mail. Za pomocą otrzymanej licencji możesz aktywować instalator produktu pobrany z oficjalnej witryny Microsoftu – link również dostaniesz za pomocą poczty elektronicznej wraz z pełną instrukcją.

Automatyczna wysyłka

Natychmiastowa wysyłka produktów zwykle w 5 minut!

Bezpieczny zakup

Gwarantujemy bezpieczne zakupy w naszym sklepie!

Najwyższa jakość produktów!

Otrzymujesz najwyższą jakość w racjonalnej cenie!

Pozytywne opinie o sklepie!

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Bezpieczny zakup

Gwarantujemy bezpieczne zakupy w naszym sklepie!

Najwyższa jakość produktów!

Otrzymujesz najwyższą jakość w racjonalnej cenie!

Pozytywne opinie o sklepie!

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Pozytywne opinie o sklepie!

Dołącz do grona zadowolonych klientów!