Jak aktywować Windows 10 za pomocą klucza z Key-Soft.pl?

Jeśli kupiłeś klucz do Windows 10 na Key-Soft.pl, otrzymasz go na swój adres e-mail w ciągu kilku minut po złożeniu zamówienia. Klucz będzie również dostępny na Twoim koncie na stronie Key-Soft.pl. Aby aktywować Windows 10 za pomocą klucza z Key-Soft.pl, musisz wykonać następujące kroki:

1. Pobierz obraz ISO systemu Windows 10 ze strony Microsoftu lub ze specjalnego linku podanego przez Key-Soft.pl. Możesz też użyć narzędzia Media Creation Tool, aby utworzyć bootowalny pendrive lub płytę DVD z systemem Windows 10.
2. Zainstaluj system Windows 10 na swoim komputerze, korzystając z obrazu ISO lub nośnika instalacyjnego. Podczas instalacji zostaniesz poproszony o wprowadzenie klucza produktu. Wpisz klucz, który otrzymałeś od Key-Soft.pl i kliknij Dalej.
3. Po zakończeniu instalacji połącz się z internetem i sprawdź stan aktywacji systemu Windows 10. Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia > Aktualizacje i zabezpieczenia > Aktywacja. Jeśli zobaczysz komunikat "System Windows został aktywowany", oznacza to, że wszystko poszło dobrze i możesz cieszyć się pełną wersją systemu Windows 10.
4. Jeśli napotkasz jakieś problemy z aktywacją systemu Windows 10, możesz skorzystać z narzędzia do rozwiązywania problemów z aktywacją, które znajdziesz w Ustawienia > Aktualizacje i zabezpieczenia > Aktywacja > Rozwiązywanie problemów. Możesz też skontaktować się z obsługą klienta Key-Soft.pl aby uzyskać pomoc.