System operacyjny Microsoft Windows 10 Enterprise to najnowsza wersja systemu Windows 10 firmy Microsoft stworzona z myślą o firmach i korporacjach,. System ten wyposażono w szereg funkcji usprawniających codzienną pracę i pomagających w zarządzeniu zespołem,. Opcje te podzielono na trzy główne filary zastosowań: Bezpieczeństwo,. Produktywność,. Zarządzanie,. 

  

 

  

Główne cechy systemu operacyjnego Windows 10 Enterprise: 

 • wsparcie dla funkcji Microsoft Passport,. która umożliwia m,.in,. łatwe wdrożenie w organizacji dwuetapowego uwierzytelniania oraz rozwiązań opartych na biometryce,. a także połączenie tej technologii z Windows Hello,. 
 •  Credential Guard – funkcjonalność zabezpieczająca przechowywane w systemie informacji o loginach i hasłach użytkowników,. 
 • Device Guard – zabezpieczenie sprzętowo-programowe,. dzięki czemu systemie mogą uruchamiać się wyłącznie zaufane aplikacje,. 
 • pełne wsparcie dla dynamicznego provisioningu,. 
 • ścisła kontrola procesu aktualizowania systemu – aktualizacje dostarczane są z opóźnieniem wynikającym z dokładniejszego sprawdzania i testowania nowych funkcji przed wdrożeniem,. 

Zadbaj o bezpieczeństwo danych w firmie – wybierz w pełni legalną wersję systemu Windows 10 Enterprise 

Firmowe komputery powinny być odpowiednio chronione,. Wiele danych,. które są na nich opracowywane i przechowywane,. to informacje poufne,. Tylko w pełni legalne oprogramowanie może zapewnić bezpieczeństwo systemu za sprawą częstych aktualizacji oraz funkcjom ochrony,. Dlatego zalecamy zakup systemu do firmy w zaufanych sklepach,. Key-Soft to autoryzowany partner Microsoft,. co gwarantuje Ci produkt z pewnego źródła,. 

 

 

 

Microsoft Windows 7 Professional to następca popularnego systemu operacyjnego od firmy Microsoft – Windows XP,. Nowością w systemie Windows 7 jest przede wszystkim odświeżony interfejs użytkownika,. który można dowolnie edytować,. zmieniać kolory,. wgrywać motywy,. W systemie Windows 7 Professional znajdziesz również wszystkie funkcje znane z edycji Home Premium,. a dodatkowo także wiele opcji skierowanych do użytkowników zaawansowanych lub biznesowych,. 

  

 

  

Główne cechy systemu operacyjnego Microsoft Windows 7 Professional: 

 • funkcje biznesowe: możliwość podłączenia komputera do domeny,. 
 • tworzenie kopii zapasowych w sieci,. 
 • szyfrowanie danych w oparciu o system EFS,. 
 • funkcja Zdalnego pulpitu jako komputer-host,. 
 • możliwość uruchamiania starszych programów za pomocą narzędzia Windows XP Mode,. 
 • rozszerzone opcje tworzenia kopii zapasowych ułatwiają ochronę danych i plików,. 

Sprawna praca w domu i w biurze z Windows 7 Professional 

Wykonywanie obowiązków firmowych jest o wiele łatwiejsze i szybsze z systemem Windows 7 Professional,. Dba on o bezpieczeństwo Twoich danych dzięki tworzeniu kopii zapasowych w sieci domowej lub firmowej,. Oprogramowanie zaprojektowano w taki sposób,. aby zawsze zachwycało Cię wysoką wydajnością,. Ograniczono wykorzystywanie pamięci,. a uruchamianie usług działających w tle jest możliwe wtedy,. kiedy są one potrzebne,. Łatwiej również przejść w tryb uśpienia i wznawiać pracę oraz łączyć się z sieciami bezprzewodowymi,. Funkcja ta w Win 7 Pro została poprawiona względem systemu Windows XP,. 

Korzystaj z legalnego oprogramowania – kup system w Key-Soft! 

W pełni oryginalne oprogramowanie zapewni Ci wysoką kulturę pracy,. jak również bezpieczeństwo plikom na Twoim urządzeniu,. Postaw na sprawdzonego sprzedawcę – kupując Windows 7 Pro w Key-Soft otrzymujesz system wprost od producenta,. 

 

 

Microsoft Windows 8,.1 Pro to następca systemu Windows 8,. stworzonego z myślą o urządzeniach z ekranem dotykowym,. Największą nowością w wersji Windows 8,.1 jest powrót przycisku Start,. którego brakowało w Microsoft Windows 8,. System nadal przystosowany jest do ekranów dotykowych,. a nowoczesny interfejs pozwala na wygodną nawigację,. Interfejs można ponadto na wiele sposobów personalizować,. dopasowywać kolory oraz przypinać ulubione aplikacje tak,. by zawsze były pod ręką,. Wersja Windows 8,.1 Pro jest przeznaczona dla użytkowników zaawansowanych,. 

  

 

  

Główne cechy systemu Microsoft Windows 8,.1 Professional: 

 • wiele opcji personalizacji interfejsu,. możliwość zmiany kolorów i wielkości kafelków,. przypinania aplikacji,. 
 • szyfrowanie danych za pomocą BitLocker,. 
 • opcja zdalnego pulpitu – możesz połączyć się ze swoim komputerem nawet będąc z dala od niego,. 
 • możliwość połączenia się z siecią firmową za pomocą domeny,. 
 • Windows Defender i filtr Windows SmartScreen – skanowanie komputera i zabezpieczanie systemu przed wirusami,. programami szpiegującymi oraz innym złośliwym oprogramowaniem dla skutecznej ochrony plików,. 

Wydajna praca,. wielozadaniowość i rozrywka – wiele funkcji systemu Windows 8,.1 Professional 

System operacyjny Microsoft Windows 8,.1 Professional to system uniwersalny,. który łączy ze sobą funkcje biznesowe i rozrywkowe,. Możesz więc wygodnie pracować,. a po godzinach przeglądać strony internetowe,. grać w gry czy oglądać filmy,. Da się pracować nawet na trzech aplikacjach jednocześnie – to jedna z nowości systemu Windows 8,.1,. Natomiast usługa SkyDive sprawia,. że Twoje pliki zawsze będą z Tobą,. Uzyskasz do nich dostęp,. logując się do swojego konta Microsoft na smartfonie,. tablecie lub komputerze,. 

Korzystaj z legalnego systemu Windows,. Tylko w pełni oryginalny system operacyjny zapewni Ci maksimum możliwości,. a także pozwoli chronić dane na Twoim komputerze,. Kup system operacyjny Microsoft Windows 8,.1 Pro w Key-Soft – produkt otrzymasz jeszcze tego samego dnia! 

 

 

System operacyjny Windows 8,.1 Enterprise to następca systemu operacyjnego Windows 7 oraz Windows 8,. System ten jest opracowany z myślą o obsłudze urządzeń z ekranem dotykowym,. Wersję Enterprise skierowano do użytkowników biznesowych,. System Windows 8 Enterprise został opracowany z myślą o potrzebach firm,. zawiera zatem szereg funkcji przydatnych podczas pracy,. Opcji tych nie znajdziesz w standardowej wersji systemu Windows 8,.1,. Wśród funkcji biznesowych warto wymienić zaawansowane warstwy zabezpieczeń czy szyfrowanie dysków,. 

  

 

  

Główne cechy systemu Windows 8,.1 Enterprise: 

 • powrót menu Start – w aktualizacji do wersji systemu Windows 8,.1 przywrócono lubiane przez użytkowników Menu Start,. którego zabrakło w wersji Windows 8,. 
 • nowoczesny interfejs przystosowany do obsługi ekranów dotykowych,. 
 • uproszczona edycja danych firmowych poprzez utworzenie mobilnej wersji systemu Windows na dysku przenośnym USB (Windows To Go),. 
 • centralna kontrola dostępu do zasobów korporacyjnych bez połączenia VPN poprzez DirectAccess – zabezpieczenie przed niepowołanym dostępem,. 
 • bezpieczne sposoby uwierzytelniania użytkowników za pomocą wirtualnych kart inteligentnych oraz czujników biometrycznych linii papilarnych,. 

Zwiększone bezpieczeństwo danych w systemie Windows 8,.1 Enterprise 

W systemie Windows 8,.1 Enterprise zaimplementowano funkcję szyfrowania dysków za pomocą technologii BitLocker 8,.1 Możliwe jest szyfrowanie zarówno dysków twardych,. dysku systemowego,. jak i przenośnych pamięci,. na przykład dysków wymiennych czy pamięci USB,. Sprawia to,. że dane są jeszcze lepiej chronione przed niepowołanym dostępem,. jak również przed zagrożeniami w sieci,. 

Postaw na oryginalne oprogramowanie – kup system Windows 8,.1 w Key-Soft 

Aby zapewnić danym przechowywanym na firmowych komputerach maksymalne bezpieczeństwo,. konieczne jest korzystanie wyłącznie z oryginalnego oprogramowania,. Zapewni ono nie tylko ochronę plików i dokumentów na dysku twardym,. ale także pozwoli na dostęp do zaawansowanych,. biznesowych funkcji,. Kup Windows 8,.1 od zaufanego partnera firmy Microsoft,. Key-Soft,. 

 

 

System Windows 10 for Workstations,. czyli dla stacji roboczych,. to wersja systemu Windows 10 Pro,. przeznaczona dla najbardziej zaawansowanych użytkowników,. System ten będzie odpowiedzi dla osób,. które mają wysokie zapotrzebowanie na jak najwyższą wydajność pracy,. Windows 10 for Workstations (dla stacji roboczych) pozwala obsługiwać do 6 TB pamięci RAM i 4 procesorów (na przykład Intel Xeon i AMD Opteron),. a zatem więcej,. niż Windows 10 Pro,. Ten system umożliwia pracę maksymalnie na dwóch procesorach jednocześnie oraz obsługuje do 2 TB pamięci RAM,. Sprawia to,. że znacznie wzrasta wydajność urządzenia,. a praca na nim staje się szybsza i łatwiejsza,. Z tego względu ta wersja systemu jest przeznaczona do wykonywania zadań wymagających dużych zasobów,. na przykład edycja obrazów,. wideo,. renderowanie 3D,. 

  

 

  

Główne funkcje systemu operacyjnego Windows 10 for Workstations: 

 • obsługiwany system plików ReFS (refs resilient file system),. bezpieczniejszego w porównaniu do systemu NFTS – ReFS automatycznie koryguje błędy występujące w macierzy RAID dysków twardych,. co zapobiega ich utracie,. 
 • wsparcie dla pamięci NVDIMM-N (Non-Volatile Dual In-line Memory Module),. która jest bardzo szybka,. zapobiega także kasowaniu danych po zamknięciu komputera,. 
 • wsparcie dla szybkich adapterów sieciowych wykorzystujących technologię SMB Direct,. 
 • SMB Direct wspiera karty sieciowe obsługujące RDMA (Remote Direct Memory Access),. co pozwala zmniejszyć wykorzystanie CPU przy operacjach sieciowych,. 

Windows 10 dla stacji robczych – najwyższa wydajność przy najbardziej wymagających zadaniach na stacjach roboczych 

System Windows 10 Pro for Workstations zapewni wysoką wydajność podczas wykonywania skomplikowanych zadań,. Przyniesie korzyści osobom korzystającym z wysokiej klasy sprzętu – stacji roboczych,. Ta wersja systemu polecana jest szczególnie do takich zadań,. jak prace przy wideo,. obrazie,. renderowaniu 3D,. wykonywania symulacji czy zadań CAD,. 

 

 

Główne cechy systemu Windows 8 Pro: 

 • jednolity interfejs złożony z kafelków,. co usprawnia obsługę systemu na urządzeniach z ekranem dotykowym,. choć Windows 8 Pro da się obsługiwać także klasycznie za pomocą myszki i klawiatury,. 
 • optymalizacja systemu za sprawą managera zadań,. 
 • usprawniona przeglądarka internetowe Internet Explorer 11,. odświeżony sklep z aplikacjami Windows Store,. 
 • kontrolowanie transferu danych: możliwe jest zatrzymanie i wznowienie operacji kopiowania,. 

Jeszcze szybszy i wygodniejszy w użytkowaniu system operacyjny Windows 8 Pro 

W systemie Microsoft Windows 8 Pro wprowadzono szereg usprawnień dla jak najbardziej wydajnej oraz wygodnej pracy,. Zamiast tradycyjnego BIOS zastosowano UEFI (Unified Extensible Firmware Interface),. który jest łatwiejszy w obsłudze,. Integracja z Secure Boot chroni system przed złośliwym oprogramowaniem,. Aby jeszcze bardziej ułatwić wykonywanie codziennych zadań,. w Windows 8 Pro możliwe jest przypinanie najczęściej wykorzystywanych poleceń do wstążki menu,.