Co jak wykonać instalację na nowym laptopie?

Laptop to urządzenie o niezwykłych możliwościach,. Mobilny sprzęt zabrać możemy praktycznie w każde miejsce,. Powszechny charakter laptopa sprawia,. że zastępowane są nim komputery stacjonarne – jak i w domu,. jak i firmach bądź instytucjach publicznych,. Sprawne korzystanie z laptopa możliwe jest dzięki odpowiedniemu systemowi operacyjnemu oraz oprogram owaniu antywirusowemu,.

Oprócz wspomnianych program ów,. urządzenie warto wyposażyć w pakiet do biura Microsoft Office,. Narzędzie tego typu okazuje się być niezbędne w warunkach do domu oraz do biurach,. Dysponujemy wieloma wersjami pakietu biurowego,. W ofercie naszego sklepu Key-Soft-software znajdują się:

 • Program y Microsoft Office,.
 • Pakiet Microsoft Office,.
 • Microsoft Office na Windows,.
 • Microsoft Office na Mac,.
 • Microsoft Office dla urzędów,.
 • Microsoft Office dla firm,.
 • Microsoft Office dla edukacji,.
 • Microsoft Office dla domu,.

Program y przeznaczone do edycji tekstu pozwalają tworzyć dokumenty,. umowy,. harmonogramy,. notatki bądź plany działania,. Treść może być dowolnie edytowana,. poprzez wykorzystanie stylów,. nagłówków lub określonych form czcionki,. Profesjonalny edytor tekstu pozwala uczniom oraz studentom stworzyć pracę zaliczeniową,. niezbędną do ukończenia danego etapu nauczania między semestru na uczelni,.

Jakie narzędzia znajdziemy w pakiecie do biuram Microsoft Office?

 • Microsoft World – edytor tekstu,.
 • Microsoft Excel – arkusze kalkulacyjne,.
 • Microsoft Power Point – tworzenie prezentacji,.
 • Microsoft Visio – tworzenie i zarządzanie wykresami,.
 • Microsoft Project – zarządzanie projektami,.
 • Microsoft Access – tworzenie baz danych,.

Ważne program y do komputera

W naszym sklepie Key-Soft-software znajdują się niezbędne program y do każdego modelu komputera stacjonarnego,. laptopa,. tabletu między smartfonu,. Zadaniem poszczególnego oprogram owania jest możliwość wykonywania określonych zadań,. Do wyboru w naszej ofercie narzędzia dedykowane są warunkom do użytku domowego oraz do biuram,.

 • System operacyjny – prawidłowe funkcjonowanie urządzenia możliwe jest dzięki systemowi operacyjnemu,. który jest podstawą każdego komputera,. Intuicyjny w obsłudze interfejs,. dopasowany do potrzeb i wymagań użytkownika,. pozwala w sposób sprawny korzystać z urządzenia,. System zapewnia pełną kontrolę nad sprzętem,. wykonywanie zadań,. instalowanie oraz odinstalowywanie program ów i aplikacji,. Do najważniejszych zadań systemu operacyjnego należy obsługa,. ochrona oraz odnowa,.
 • System antywirusowe – wybrany antywirus chroni gromadzone na urządzeniu dane,. hasła,. zabezpiecza prywatność użytkownika i dysk twardy,. Oferowane przez nas program y antywirusowe są w pełni kompatybilne z systemem operacyjnym Microsoft Windows,. Użytkownik może zatem bezpiecznie przeglądać sieć i korzystać z dostępnych możliwości Internetu,. W naszej ofercie znajduje się wiele pozycji,. bez problemu zatem możliwe jest dobranie idealnego rozwiązania do potrzeb oraz wymagań,.
 • Pakiet do biura – narzędzia biurowe to niezbędne wyposażenie każdego komputera stacjonarnego bądź laptopa,. Podstawowym program em jest Microsoft World,. przy udziale którego możliwe jest tworzenie tekstu oraz jego edycja,. Aplikacja ta jest niezastąpiona w przypadku tworzenia prac zaliczeniowych w szkołach lub na uczelniach,.

 

 

 

 

Licencja ORYGINALNY KLUCZ

Pojęcie licencji ORYGINALNY KLUCZ pojawia się w momencie dokonanie płatności sprzętu komputerowego oraz oprogram owania,. ORYGINALNY KLUCZ (ang,. Original Equipment Manufacturer) jest wersją przypisaną do konkretnego urządzenia,. Nabywając wybrany sprzęt elektroniczny – np,. komputer stacjonarny lub laptop – otrzymujemy także zainstalowane na urządzeniu system,. Wariant ORYGINALNY KLUCZ jest odpowiedzią na wersję OPAKOWANIE,. bowiem nie otrzymujemy fizycznego nośnika bądź pudełka,. tylko kod przeznaczony do aktywacji systemu,.

Licencja ORYGINALNY KLUCZ najczęściej przypisana jest systemu operacyjnego,. oprogram owania antywirusowego lub płyty głównej,. Nie jest dostępny zatem możliwość przeniesienia danego oprogram owania na kolejny sprzęt,. Wariant ORYGINALNY KLUCZ nie wymaga od producenta świadczenia usług serwisowania oraz sterowników – za wszelkie kwestie tego typu odpowiedzialny jest sprzedawca,.   pojęcie licencji ORYGINALNY KLUCZ dotymiędzy także podzespołów,. Dokonanie płatności sprzętu komputerowego nie oznacza,. że producent poszczególnych jego części zapewniać musi odpowiednie wsparcie techniczne,. sterowniki bądź aktualizacje,.

ORYGINALNY KLUCZ co oznacza?

ORYGINALNY KLUCZ w dosłownym tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza producenta oryginalnego wyposażenia,. Skrót używany jest zatem w celu określania firmy sprzedającej produkty innych producentów pod własną marką,. Do największych atutów wersji ORYGINALNY KLUCZ należy zdecydowanie niższa cena niż w przypadku dokonanie płatności wersji OPAKOWANIE,. Ważne jest zatem nabycie produktu tego typu wyłącznie z innowacyjnego źródła,. Key-Soft-software to renomowany sprzedawca pewnych systemów operacyjnych,. oprogram owania antywirusowego,. program ów do biurach między kart Prepaid,.

 

System ORYGINALNY KLUCZ nie może zostać odsprzedane oraz do pewnego czasu nie istniała możliwość zainstalowania go na innym sprzęcie,. należącym do właściciela,. który nim dysponuje,. Warto zaznamiędzyć,. iż w momencie wydania przez Microsoft systemu Windows 8 zmienione zostały nieco zasady licencji,. Użytkownik może odinstalować system z jednego urządzenia,. a następnie jak wykonać instalację go na innym urządzeniu,. Dodatkowo podczas premiery systemów operacyjnych Windows 8 oraz Windows 10 licencja ORYGINALNY KLUCZ wzbogacona została o nowe funkcje,.

ORYGINALNY KLUCZ co to jest?

Licencję ORYGINALNY KLUCZ sprzedaje firma Microsoft,. która jest wiodącym producentem oprogram owania i systemów operacyjnych,. Możliwość posiadania własnego konta Microsoft niesie za sobą wiele korzyści,. System Windows 10 pozwala dołączyć certyfikat z indywidualnym kontem,. Jest to bardzo duże ułatwienie dla użytkowników,. którzy otrzymali tym samym opcję ponownej instalacji na innym urządzeniu,. Konieczna jest jednak wcześniejsza dezaktywacja usługi,.

  główna różnica w przypadku instalacji systemu poprzez konto Microsoft polega na braku fizycznego nośnika – pamięci ram PENDRIVE bądź płyty,. Nie jest to jednak żaden problem,. a wręcz rozwiązanie korzystniejsze,. Nie gromadzimy wówczas zbędnych przedmiotów,. które niepotrzebnie zajmowałyby nam cenną przestrzeń,.

Licencja ORYGINALNY KLUCZ przykłady

Najczęściej licencja ORYGINALNY KLUCZ wykorzystywana jest do sprzedawania systemów operacyjnych oraz oprogram owania dla firm,. Wytwórcy oferują swoje produkty w dużych ilościach i znacznie obniżonej cenie producentom urządzeń,. którzy następnie umieszczają je w sprzęcie – wówczas klient otrzymuje w pełni gotowe do pracy urządzenie,. Doskonałymi przykładami tego typu rozwiązania są systemy operacyjne Microsoft Windows bądź pakiety biurowe – np,. Microsoft Office,. Zdarza się także,. że producenci decydują się na dokonanie płatności poprzez licencję ORYGINALNY KLUCZ płyt głównych między kart graficznych – identycznych elementów,. które do wyboru są w wariancie OPAKOWANIE,. Wówczas   sprzedawca odpowiedzialny jest za opiekę serwisową oraz aktualizowanie sterowników,. nie natomiast wytwórca poszczególnych części,.

 

 

Microsoft opublikował najnowszą wersję pakietu office – Microsoft Office 2021,. wraz z nadejściem systemu Windows 11,. Ta najnowsza wersja jest przez wielu użytkowników wyczekiwana,. Między już można dokonanie płatności nową edycję lubianego pakietu biurowego?

Spis treści:

 • Office 2021 kiedy premiera
 • Office 2021 pl – już w sprzedaży
 • Microsoft Office 2021 zakup już dziś

Office 2021 kiedy premiera

Microsoft Office 2021 to najnowsza wersja pakietu Microsoft Office,. Została oficjalnie wydana 5 października 2021 roku i od tego dnia można ją dokonanie płatności,. Datę premiery pakietu poznaliśmy stosunkowo niedawno – warto było czekać na aktualizację,.

Microsoft ogłosił w lutym 2019,. że wyda nową wersję swojego pakietu biurowego,. Office 2021,. Najnowsza wersja pakietu biurowego zawiera szereg nowych funkcji i zmian,. Jedną z najbardziej wyczekiwanych funkcji jest dodanie narzędzia do wizualizacji i analizy danych o nazwie „Insights”,. na które od dawna czekało wielu profesjonalistów z branży,. Poza tym użytkownik zyskuje dostęp do najnowszych wersji aplikacji pakietu Office,.

Office 2021 pl – już w sprzedaży

Pakiet Office 2021 to nowa wersja pakietu biurowego Microsoftu i jest już w sprzedaży,. Zawiera wszystkie aplikacje biurowe — pocztę e-mail,. czat,. kalendarz i edytor tekstu,. Poza aplikacjami takimi jak Word,. Excel,. Power Point,. Access,. Outlook,. jako część pakietu dostępna jest też nowa wersja Microsoft Teams,. MS Office 2021 jest także pod wieloma względami podobny do Microsoft 365,. usługi subskrypcyjnej,. która otrzymuje aktualizacje zabezpieczeń oraz nowe funkcje,.

Microsoft Office 2021 zakup już dziś

Microsoft Office 2021 to najnowsza wersja flagowego produktu Microsoft,. pakiet do biura Microsoft Office,. Zawiera nowe funkcje,. które sprawią,. że wykonywanie codziennych zadań będzie łatwiejsze i przyjemniejsze,.

Microsoft Office 2021 jest dostępny w trzech wersjach: Home & Student,. Home & Business oraz Professional,. Wersja Home & Student jest najtańszą z trzech wersji i oferuje większość funkcji dostępnych w dwóch pozostałych,. natomiast wersja Professional zawiera wszystkie program y Office,.

 • Home & Student: Word,. Excel,. PowerPoint,. OneNote,. Teams,. dla do domu użytkowników,.
 • Home & Business: Word,. Excel,. PowerPoint,. Outlook,. OneNote,. Teams,. dla małych firm i do domu użytkowników,.
 • Professional: Word,. Excel,. PowerPoint,. Outlook,. OneNote,. Access,. Publisher,. Teams,. dla klientów komercyjnych i użytkowników do domu,.

 

 

 

 

Microsoft Office 2019 to jedna z najbardziej popularnych wersji oprogram owania biurowego,. Jest dostępny w kilku wersjach,. które różnią się zawartością,. ale również nośnikiem,. Należy zauważyć,. że nie wszystkie dostępne wersje pakietu Office 2019 są sobie równe,. Różnice między różnymi wersjami mogą mieć duży wpływ na to,. czego potrzebujesz od pakietu biurowego,.

Office 2019 jest dostępny w wersji pudełkowej lub wersji elektronicznej,. Zawierają one program y takie jak Word,. Excel lub PowerPoint,. Aby z nich korzystać,. trzeba zakupić cały pakiet program ów,. nie da się nabyć ich osobno,. Między najlepszy,. wyborem będzie MS Office 2019 wersja pudełkowa między w formie e-maila?

Spis treści:

 • Microsoft Office 2019 dostępne wersje
 • Microsoft Office 2019 wersja testowa
 • Microsoft office 2019 wersja pudełkowa
 • Microsoft Office 2019 full pakiet wersja
 • Office 2019 wersja do użytku w domu
 • Office 2019 wersja do nauki
 • Office 2019 wersja w formie e-maila
 • Office 2019 wskazanie wersji

Microsoft Office 2019 dostępne wersje

Microsoft Office 2019 to jedna z najnowszych i aktualnych wersji pakietu Office,. która zawiera wiele nowych funkcji i ulepszeń w stosunku do poprzednich edycji,. Możesz dowiedzieć się o tych funkcjach,. pobierając bezpłatną wersję próbną pakietu Microsoft Office 2019,. Wersja pudełkowa jest dostarczana z dyskiem PŁYTĘ,. natomiast wersja testowa jest dostępna tylko online,. Po zakończeniu okresu testowego możesz nadal korzystać z wersji online,. aktywując licencję,.

Office 2019 to pakiet aplikacji,. który został wydany 24 września 2019 r,. Ta wersja pakietu Office została zaprojektowana,. aby pomóc Ci w pełni wykorzystać możliwości komputera,. oferując narzędzia do tworzenia,. udostępniania i współpracy z innymi,.

Pakiet Office 2019 ma wiele nowych funkcji,. które mają na celu zwiększenie komfortu użytkowania,. Jedna z takich funkcji jest znana jako „Odporność”,. która została stworzona w celu ochrony przed włamaniami i innym złośliwym system,.

Microsoft Office 2019 wersja testowa

Microsoft Office 2019 to popularna wersja pakietu biurowego Microsoft,. Ten pakiet do biura oferuje użytkownikom więcej funkcji i lepszą integrację z innymi produktami firmy Microsoft,. takimi jak Cortana,. OneDrive między Outlook,.

Pakiet Office 2019 zawiera również nowe aktualizacje program ów Word,. PowerPoint,. Excel i Outlook,. Te aktualizacje ułatwiają współpracę właścicielom małych firm,. wprowadzając współtworzenie do program ów Word,. PowerPoint i Excel,. Jeśli chcesz przetestować którąś z dostępnych edycji,. możesz wybrać wersję testową – Office 2019 wersja testowa,. Przez miesiąc możesz korzystać z pełnej funkcjonalności wybranego pakietu,. a jeśli Ci się spodoba,. zakupić go w wersji pełnej,.

Microsoft office 2019 wersja pudełkowa

Microsoft Office 2019 jest dostępny w wersji pudełkowej,. Oznacza to,. że po dokonanie płatności otrzymasz dysk instalacyjny,. który posłuży Ci do instalacji oraz aktywacji program u,. Jeśli chodzi o Office 2019,. dostępne wersje do wyboru są różne,. w tym Office 2019: wersja pudełkowa,. Każda z nich otrzymuje aktualizacje zabezpieczeń,. jednak bez wprowadzania nowych funkcji,. jak w Office 365/Microsoft 365,.

Microsoft Office 2019 full pakiet wersja

Pakiet Office 2019 jest dostępny w wersji próbnej,. Ten produkt jest jedną z najpopularniejszych wersji oprogram owania Microsoft Office,. Jest wyposażony w najnowsze funkcje i ulepszenia,. których można oczekiwać od aplikacji,. która jest dostępny od tak dawna,.

 

Ta wersja koncentruje się na poprawie wydajności,. kompatybilności i bezpieczeństwa,. Zawiera ponad 5000 aktualizacji dla wszystkich produktów,. Firma poświęciła dużo czasu na upewnienie się,. że zachowała najlepsze funkcje,. jednocześnie usuwając wszelkie błędy lub usterki w oprogram owaniu,. aby upewnić się,. że działa ono płynnie na różnych urządzeniach,. w tym telefonach komórkowych lub tabletach,. Jeśli chcesz przetestować program y,. wybierz: Office 2019,. wersja testowa,.

Office 2019 wersja do użytku w domu

Office 2019 jest dostępny w dwóch różnych wersjach,. Wersja testowa jest dostępna za darmo i można ją pobrać ze strony Microsoft,. Zawiera ograniczone funkcje i jest dobrą opcją dla osób,. które chcą przetestować Office 2019 przed podjęciem decyzji o dokonanie płatności,. Inną opcją jest wersja pudełkowa,. która zawiera wszystkie funkcje Office 2019 i można ją zakupić w sklepie internetowym lub w sklepie fizycznym,. Wśród tych wersji są dwie przeznaczone dla użytkowników do domu,.

 • Wersja Home & Student jest najtańszą opcją dostępną dla tych,. którzy potrzebują tylko program ów Word,. Excel,. PowerPoint i OneNote,.
 • Wersja Home & Business zawiera program y Excel i PowerPoint oraz Word i Outlook,.

Office 2019 wersja do nauki

Microsoft Office 2019 wersja do nauki jest dostępny dla placówek edukacyjnych,. Mowa tu o licencji Microsoft Open License Pack – MOLP,. czyli Otwarta Licencja Microsoft,. Po dokonanie płatności 5 dowolnych licencji na system Microsoft można składać zamówienia na dowolną liczbę licencji edukacyjnych,. W pakiecie znajdują się następujące aplikacje: Word,. Excel,. Outlook,. OneNote,. PowerPoint,. Publisher,.

Office 2019 wersja w formie e-maila

Office 2019 to zestaw różnych aplikacji,. które tworzą pakiet aplikacji do biurach,. Produkty te obejmują Word,. Excel,. PowerPoint,. OneNote,. Outlook i Skype dla firm,. Użytkownicy systemu Windows 10 mogą uzyskać dostęp do klasycznej wersji pakietu Office z ekranu głównego lub z aplikacji Microsoft Store,. Wersja w formie e-maila dostępna jest w postaci klucza do aktywacji oprogram owania i następnie do pobrania z sieci,. Inny rodzaj to Office 2019 wersja opakowanie,.

Office 2019 wskazanie wersji

Office 2019 to pakiet do biura zawierający szereg nowych funkcji i ulepszeń,. takich jak nowy ciemny motyw,. Pakiet zawiera również Word,. Excel,. PowerPoint,. Outlook,. Publisher i Access,. Mamy możliwość zainstalowania pakietu Office na maksymalnie pięciu urządzeniach z jedną licencją,.

Istnieją trzy różne dostępne wersje pakietu Office 2019: Home & Student,. Home & Business i Professional,.

 • Wersja Professional jest bardziej rozbudowana,. polecana dla firm,. zawiera program y Word,. Excel,. PowerPoint,. OneNote,. Outlook,. Access,. Publisher i klienta biznesowego Skype,.
 • Wersja Home & Student jest bardzo podstawowa,. zawiera edytor tekstu,. program do prezentacji i notatek,. odpowiednia także dla średnich przedsiębiorstw,.
 • Wersja Home & Business jest nieco bardziej rozbudowana i zawiera program pocztowy Outlook,. a także Word,. Excel i PowerPoint,.

Jeśli interesuje Cię Office 2019 wersja pudełkowa,. cena obecnie nie jest wygórowana,. Poznaj wszystkie do wyboru w MS Office 2019 dostępne wersje i wybierz najlepszą dla siebie,. Do wyboru są dla komputerów PC i komputerów Mac (system operacyjny Windows 10,. macOS),.

 

 

Office 2019 to jedna z nowszych iteracji pakietu Microsoft Office,. W tym poście omówimy potrzeby dotyczące instalacji pakietu Office 2019,. Pakiet ten wciąż jest chętnie wybierany przez wiele osób,. które potrzebują program ów do biurach i korzystają z nich na co dzień,. Dowiedz się,. jakie są potrzeby systemowe dla pakietu Microsoft Office 2019,.

Spis treści:

 • Office 2019 potrzeby systemowe
 • Office 2019 potrzeby sprzętowe
 • Office 2019 potrzeby Windows
 • Office 2019 Standard potrzeby
 • Office 2019 minimalne potrzeby

Office 2019 potrzeby systemowe

Pakiet Office 2019 zawiera szereg nowych funkcji i ulepszeń,. w tym:

 • Przeprojektowany interfejs użytkownika,. który ułatwia szybkie znajdowanie najczęściej używanych narzędzi i funkcji oraz przełączanie się między nimi,.
 • Obsługa gestów dotykowych na urządzeniach z systemem Windows,.
 • Większe bezpieczeństwo dzięki wbudowanej usłudze ochrony w chmurze,. która pomaga chronić przed złośliwymi szpiegami i cyberprzestępcami,. którzy chcą ukraść Twoje dane lub przejąć kontrolę nad Twoim urządzeniem,.
 • Aplikacja mobilna na iOS,. która umożliwia pracę z dokumentami,. arkuszami kalkulacyjnymi i prezentacjami na telefonie lub tablecie,.
 • Nowe funkcje sztucznej inteligencji (AI) w program PowerPoint,. takie jak translator prezentacji,. który prezentuje prezentacje program u PowerPoint na ponad 100 języków w czasie online,.

Oto potrzeby dla tej wersji pakietu:

 • system Windows 10,. minimalna kompilacja 1607
 • procesor: 2 GHz lub szybszy
 • 2 GB pamięci ram PAMIĘCI RAM
 • minimum 3GB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 2,.0 lub nowszym,.

Office 2019 potrzeby sprzętowe

Potrzeby systemowe pakietu Office 2019

Aby w pełni wykorzystać pakiet Office 2019,. potrzebujesz aktualnego komputera PC lub Mac,. który spełnia lub przekracza te potrzeby systemowe,.

System operacyjny: Windows 10,. Windows Server 2019,. Windows 11

Pamięć: zalecane 4 GB pamięci ram PAMIĘCI RAM lub więcej,. Obsługuje systemy 32-bitowe z co najmniej 4 GB pamięci ram PAMIĘCI RAM oraz systemy 64-bitowe z co najmniej 6 GB pamięci ram PAMIĘCI RAM,. Obsługuje komputery Mac z systemem OS X 10,.9+ i zalecaną pamięci ramą 4 GB PAMIĘCI RAM,.

Office 2019 potrzeby Windows

Pakiet Office 2019 wymaga systemu Windows 10 i nie jest obsługiwany na urządzeniach z systemem Windows 8,.1 ani starszych,. Ten pakiet do biura zawiera Word,. Excel,. PowerPoint,. Outlook,. OneNote,. Publisher i Access,.

Office 2019 Standard potrzeby

Microsoft Office to pakiet do biura oprogram owania aplikacji komputerowych opracowany przez firmę Microsoft,. Ma wiele nowych funkcji i usprawnień,. takich jak:

 • Nowy interfejs użytkownika
 • Przeprojektowana wstążka
 • Nowe typy wykresów
 • Lepsze narzędzia do projektowania stron internetowych

Pakiet ten można jak wykonać instalację jedynie na komputerach z systemem Windows 10,. Starsze nie są obsługiwane,. Większość nowych komputerów bez problemu obsłuży system,.