System operacyjny Windows 10 PRO ESD,. następca Windows 7,. to nowoczesna forma zakupu licencji na system operacyjny online,. Jest ona dostarczana użytkownikowi za pośrednictwem poczty elektronicznej w postaci pliku klucza licencyjnego lub numeru seryjnego,. Jeśli szukasz legalnej wersji systemu,. Windows 10 Professional ESD kupisz w sklepie internetowym Key-Soft Software,. Tylko taki system zapewni Twoim danym całkowite bezpieczeństwo,. a Tobie – wygodne działanie w każdej sytuacji,. Dla użytkowników domowych polecamy Windows 10 Home,. 

Windows 10 PRO – stworzony z myślą o profesjonalistach 

  

 

  

Microsoft Windows 10 PRO ESD to kolejna wersja znanego i lubianego przez przedsiębiorców systemu operacyjnego do zastosowań profesjonalnych i biznesowych,. Chcesz efektywnie zarządzać danymi dostępnymi na komputerze? Pomoże Ci w tym system operacyjny Windows 10 PRO ESD dostępny w ofercie sklepu internetowego Key-Soft Software,. Licencja ESD Windows 10 PRO pozwala korzystać z oprogramowania w sposób legalny i w pełni wykorzystywać jego możliwości,. Umożliwia on wygodną pracę stacjonarną oraz w trasie za pomocą funkcji korzystania z kilku aplikacji na jednym ekranie,. 

Win 10 Pro zdalnie 

Co więcej,. dzięki Microsoft Windows 10 Professional nawet zdalnie możesz łączyć się ze swoim komputerem i zgromadzonymi na nim danymi,. siedząc przed zupełnie innym ekranem,. W ten sposób zarządzanie firmą będzie znacznie prostsze,. nie tylko w jej siedzibie,. ale także poza nią,. To funkcja przydatna dla osób często podróżujących służbowo,. jak również wykonujących swoje obowiązki w trybie home office,. Microsoft Windows 10 PRO ESD umożliwia także zdalne logowanie oraz szyfrowanie maszyn,. Zwiększa to bezpieczeństwo poufnych firmowych informacji i samą pracę z systemem Windows,. Funkcja Windows Hello odpowiada natomiast za proste i bezpieczne logowanie,. Firma Microsoft zadbała też o skuteczną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem,. 

Windows 10 Pro – kup online i chroń dane swoich klientów 

Firmowy komputer musi w jak najlepszy sposób dbać o zabezpieczenie przechowywanych danych,. Przedsiębiorcom pomaga w tym system operacyjny Microsoft Windows 10 PRO,. Wszystko dzięki dostępnej w Windows 10 aplikacji BitLocker,. która umożliwia zabezpieczenie dysków wewnętrznych i zewnętrznych,. Za jego sprawą można także w łatwy i szybki sposób konfigurować ustawienia firmowej domeny,. Wszelkie aktualizacje Windows 10 możesz zaplanować w taki sposób,. by odbywały się w czasie,. w którym nie musisz korzystać z komputera,. czyli poza godzinami pracy firmy,. Nie będziesz więc tracić czasu na aktualizacje systemu Windows 10,. a po powrocie do biura będzie na Ciebie czekał aktualny i całkowicie bezpieczny system,. Dodatkowo bezpieczna i szybka przeglądarka Microsoft Edge ułatwia pracę w każdej sytuacji,. 

Wielozadaniowość – podstawa działania Microsoft Windows 10 PRO i Twojej firmy 

Czy wiesz,. że system Windows 10 do zastosowań biznesowych pozwoli Ci śledzić kilka zadań w tym samym czasie? Możesz schować nawet 4 aplikacje w rogu ekranu i śledzić postępy wykonywanych zadań,. Masz więc wszystko pod całkowitą kontrolą,. W przypadku dużej ilości pracy,. z systemem Windows możesz stworzyć również kilka wirtualnych pulpitów,. oszczędzając miejsce i monitorując jednocześnie kilka projektów,. 

Licencja Windows 10 PRO ESD – na czym polega? 

Mirosoft Windows 10 Professional możesz kupić stacjonarnie,. otrzymując płytę zapakowaną w pudełko,. jak i w wersji elektronicznej,. która określana jest właśnie jako ESD (Electronic Software Distribution),. Zakup systemu Windows 10 PRO 64 bit ESD online polega na tym,. że użytkownik otrzymuje za pośrednictwem poczty e-mail specjalny kod aktywacyjny oraz link,. pod którym znajdziemy oprogramowanie Microsoft Windows 10 do pobrania,. Nie musisz obawiać się,. że Microsoft Windows 10 PRO z naszego sklepu będzie sprawiał problemy – jest to w pełni oryginalny system operacyjny z nieograniczonymi możliwościami,. pochodzi z legalnego źródła,. a kod aktywacyjny systemu Windows 10 jest generowany indywidualnie dla każdego użytkownika,. Jest to wersja językowa polska,. Takie rozwiązanie sprawia,. że już po chwili możesz zacząć instalować system Windows 10 na swoim urządzeniu,. Szybko i bezpiecznie,. 

Zalety Windows 10 na licencji ESD 

System operacyjny Windows 10 Professional 64 bit na licencji online ESD (wersja cyfrowa produktu,. wersja językowa polska) działa dokładnie tak samo,. jak wersja kupiona stacjonarnie i zapakowana w pudełko,. a nie za pośrednictwem internetu,. Możliwa jest instalacja na konkretnej liczbie urządzeń,. a nie tylko na jednym,. co więcej Win 10 PRO ESD nie jest przypisany do konkretnego laptopa czy komputera,. W przypadku wymiany komponentów nie ma konieczności zakupu nowego oprogramowania,. ponieważ Microsoft Windows 10 PRO ESD będzie działać po samodzielnej aktywacji,. Można go także odsprzedać inne osobie,. bez urządzenia,. na którym został zainstalowany,. Licencja ESD dla systemu Windows 10 ma więc wiele zalet dla każdego użytkownika,. 

Tańsza licencja Windows 10 PRO ESD 

Dlaczego system Windows 10 PRO (wersja językowa polska),. oferowany przez nasz sklep na licencji ESD,. jest tańszy od wersji dostępnej w pudełku? Przede wszystkim dlatego,. że nie ponosisz kosztów przesyłki,. ponieważ klucz aktywacyjny systemu Windows 10 otrzymujesz mailem na swoją pocztę,. Co więcej,. brak nośnika CD i opakowania sprawia,. że system operacyjny WIN 10 PRO w wersji 64-bitowej i licencji ESD to znacznie niższy koszt,. Transakcja przebiega znacznie szybciej – klucz licencyjny do Windows 10 otrzymasz w maksymalnie 30 minut po zakupie,. bez konieczności oczekiwania na kuriera,. 

  

Licencja ESD na Windows 10 PRO – kiedy warto z niej skorzystać? 

Jeśli nie zależy Ci na fizycznym nośniku systemu operacyjnego Windows 10 PRO,. licencja ESD jest dla Ciebie,. Dlaczego jeszcze warto na nią postawić? Ponieważ: 

 • transakcja przebiega znacznie szybciej,. 
 • jej zakup generuje znacznie mniejszy koszt i system operacyjny tak samo funkcjonalny,. jak w przypadku wyboru wersji płyty CD w pudełku,. 
 • jest znacznie bardziej funkcjonalna od licencji klucz,. która jest przypisana do konkretnego urządzenia – może być instalowana na określonej licznie urządzeń (laptopy,. komputery stacjonarne),. również po wymianie kluczowych komponentów *płyta główna,. dysk twardy),. 

Licencja Windows 10 – zakup w nowoczesnej formie 

Licencja Windows 10 to prawdopodobnie jedna z najczęściej kupowanych licencji w ostatnich latach,. Nic dziwnego,. ponieważ systemy produkowane przez firmy Microsoft oraz Apple są niezmiennie wiodącymi produktami używanymi na całym świecie,. Licencja Windows 10 służy do aktywacji systemu Windows 10,. czyli obecnie najnowszej w pełni przetestowanej wersji tego systemu operacyjnego,. W naszym sklepie możesz zakupić ją w nowoczesnej formie wirtualnej,. co jeszcze kilkanaście lat temu było dość utrudnione,. Wystarczy,. że wpiszesz kody,. które otrzymasz w mailu,. 

Inne programy w wersji elektronicznej 

Sklep internetowy Key-Soft Software oferuje wersję elektroniczną nie tylko systemu Windows 10 PRO oraz Windows 10 Home klucz od firmy Microsoft,. ale także innych programów,. Kupisz tu także Windows 10 Home,. Wśród nich znajdują się: 

 • programy biurowe,. takie jak Office 365 lub Office 2019 firmy Microsoft,. 
 • antywirusy,. takie jak G Data,. Kaspersky,. Esset,. Norton,. Webroot,. 

Decydując się na zakup dodatkowych programów w wersji elektronicznej,. zwiększasz funkcjonalność swojego urządzenia,. Wybierasz programy w pełni legalne,. pochodzące od oficjalnego partnera firmy Microsoft,. 
Chcesz kupić oryginalny system operacyjny Windows bez wydawania dużych kwot? Postaw na Windows 10 Home KLUCZ dostępny w ofercie sklepu Key-Soft Software. W ten sposób będziesz mógł korzystać z w pełni legalnego systemu operacyjnego do zastosowań domowych, mając dostęp do aktualizacji sterowników. Windows 10 to następca systemu Windows 8 i lubianego Windows 7. 

  

  

Kup Windows 10 Home i ciesz się intuicyjną nawigacją! 

 

System Windows 10 to najnowsza wersja lubianego przez użytkowników systemu operacyjnego. Jego cechą charakterystyczną wciąż są dobrze znane okienka, w których otwierają się aplikacje,. W wersji 10 system otrzymał jednak szereg usprawnień, w tym ujednolicony interfejs,. Wzmocniono również zabezpieczenia – teraz użytkownik loguje się do systemu za pomocą Windows Hello wykorzystującego dane biometryczne, bez wpisywania hasła,. Funkcja ta umożliwia szybki i bezpieczny dostęp do systemu,. Można ją również wyłączyć i pozostać przy haśle lub kodzie PIN,. 

W systemie Windows 10 Home powrócił tradycyjny, acz ulepszony pasek nawigacyjny oraz menu start,. Użytkownik może samodzielnie regulować jego wymiary, dopasowując do swoich potrzeb,. W menu start znajdują się alfabetycznie ułożone aplikacje oraz najczęściej używane aplikacje, umieszczone w widocznym miejscu po prawej stronie menu,. Wybór Windows 10 Home umożliwia także przypięcie kafelków przez użytkownika (nie tylko aplikacji, ale także kontaktów czy list odtwarzania) oraz stworzenia kilku wirtualnych pulpitów, które ułatwiają pracę,. Ulepszono także wyszukiwarkę, która działa płynnie i intuicyjnie, szybko wyszukując interesujące nas programy, aplikacje i funkcje,. Z prawej strony paska zadań znajdują się z kolei skróty do ustawień sieci, głośności, ładowania czy aktualizacji,. Użytkownicy znajdą w Windows 10 oczywiście dobrze znaną przeglądarkę internetową Microsoft Edge,. Zapewnia ona bezpieczeństwo na stronach,. 

Masz urządzenie 2w1? Kup Microsoft Windows 10 Home, oferowany przez nasz sklep, który jest przystosowany do urządzeń z ekranem dotykowym i znakomicie z nimi współpracuje,. System Windows 10 Home jest także kompatybilny z innymi aplikacjami, plikami i programami, co zwiększa jego funkcjonalność,. 

  

  

  

 

Windows 10 Home – z nim możesz chronić swój wzrok 

 
 

  

Microsoft Windows 10 Home w wersji KLUCZ oraz box cieszy się popularnością od momentu jego ukazania się na rynku w 2015 roku i uznawany jest za najlepszy system w historii potentata z Redmont,. Wprowadzono w nim tzw,. tryb nocny, który pozwala ochronić nasz wzrok przed szkodliwym wpływem niebieskiego światła,. W określonym, ustalonym przez użytkownika czasie, ekran jest bardziej żółty, co przydaje się zwłaszcza w pracy o zmroku i w nocy oraz tuż przed snem,. W systemie Microsoft Windows 10 Home powrócił tradycyjny, acz ulepszony pasek nawigacyjny oraz menu start,. Użytkownik może samodzielnie regulować jego wymiary, dopasowując do swoich potrzeb,. W menu start znajdują się alfabetycznie ułożone aplikacje oraz najczęściej używane aplikacje, umieszczone w widocznym miejscu po prawej stronie menu,. Wybór Microsoft Windows 10 Home PL umożliwia także przypięcie kafelków przez użytkownika (nie tylko aplikacji, ale także kontaktów czy list odtwarzania) oraz stworzenia kilku wirtualnych pulpitów, które ułatwiają pracę w jednym widoku,. Ulepszono także wyszukiwarkę, która działa płynnie i intuicyjnie, szybko wyszukując interesujące nas programy, aplikacje i funkcje,. Z prawej strony paska zadań znajdują się z kolei skróty do ustawień sieci, głośności, ładowania czy aktualizacji,. Masz urządzenie 2w1? Kup Microsoft Windows 10 Home, oferowany przez nasz sklep, który jest przystosowany do urządzeń z ekranem dotykowym i znakomicie z nimi współpracuje,. System Microsoft Windows 10 Home jest także kompatybilny z innymi aplikacjami, plikami i programami, co zwiększa jego funkcjonalność,. 

 
 

  

  

System operacyjny Microsoft Windows 10 Home KLUCZ – dla fanów rozrywki i Xbox Live 

  

System operacyjny Microsoft Windows 10 Home umożliwia także korzystanie z Xbox Live i funkcji konsoli Xbox,. Dzięki systemowi Windows 10 możesz więc: 

 • nagrać film z rozgrywki, 
 • konkurować z innymi graczami, 
 • przesyłać gry z konsoli na urządzenie z systemem Windows,. 

Bogaty wybór aplikacji w sklepie Windows Home 10 

Windows 10 Home KLUCZ oraz Box oferuje użytkownikom nowoczesny sklep Windows o intuicyjnym interfejsie, w którym znajdziesz szereg aplikacji ułatwiających pracę,. Co więcej, w systemie wbudowano także aplikacje umożliwiające: 

 • przeglądanie poczty bez konieczności uruchamiania przeglądarki i poczty online, 
 • słuchanie muzyki, 
 • planowanie zadań (kalendarz), 
 • oglądanie obrazów i filmów bez konieczności instalowania zewnętrznych i płatnych aplikacji, 
 • surfowanie w internecie – dzięki nowej przeglądarce Microsoft Edge,. 

  

  

  

 

 

Windows 10 Home KLUCZ – co to jest? 

Wersja Windows 10 Home KLUCZ (Original Equipment Manufacturer – producent oryginalnego wyposażenia) jest znacznie tańsza od tradycyjnego systemu Windows z płytą instalacyjna i pudełkiem,. Często tego typu licencja Windows 10 może kosztować nawet dwa razy mniej, a sprawdzi się przede wszystkim na notebookach, które nie podlegają często zmianom komponentów (na przykład dysku czy płyty głównej),. Istota Win 10 Home KLUCZ polega na tym, że po zakupie otrzymujemy specjalny kod, za pomocą którego następuje instalacja – nie mamy płyty instalacyjnej, a w razie awarii czy problemów możemy przywrócić system do ustawień fabrycznych,. Taką licencję zazwyczaj otrzymujemy, kupując urządzenie z zainstalowanym już systemem operacyjnym,. 

System Windows 10 Home w wersji KLUCZ jest przypisany do urządzenia i jego specyfikacji technicznej (system KLUCZ twory identyfikator urządzenia i przypisuje do niego system),. Dlatego też może być wykorzystywany tylko na tym jednym urządzeniu,. Czy można go sprzedać? Tak, ale tylko razem z laptopem czy komputerem stacjonarnym,. Ważne, że na tym samym urządzeniu licencja Windowsa 10 Home może być instalowana wielokrotnie,. W jakich przypadkach sprawdzi się takie rozwiązanie? Wówczas, gdy mamy urządzenie, którego komponenty nie będą podlegały zmianom,. Wszystko dlatego, że na przykład w przypadku wymiany płyty głównej czy dysku system Windows uzna urządzenie za nowe, a samodzielna aktywacja po zmianie nie będzie możliwa,. Koniecznie należy skontaktować się wówczas telefonicznie z nami, a przedłużymy aktywację, jeśli dotyczy ona tego samego urządzenia z wymienionymi komponentami,. 

Key-Soft Software – kompleksowe wsparcie dla Twojego komputera 

Windows 10 Home KLUCZ to nie jedyny produkt oferowany przez sklep internetowy Key-Soft Software,. Znajdziesz u nas także Windows 10 PRO ESD oraz programy biurowe firmy Microsoft (na przykład Office 365Office 2019), ponieważ jesteśmy jego oficjalnym partnerem,. Specjalizujemy się także w ochronie Twojego sprzętu przed zagrożeniami płynącymi z obecności w internecie,. Znajdziesz u nas antywirusy od czołowych firm, takich jak Eset, Kaspersky, G Data, Norton czy Webroot,. Zarówno Windows 10 Home KLUCZ, jak i inne produkty są w pełni legalne, a sklep Key-Soft Software oferuje pełne wsparcie podczas instalacji i w razie ewentualnych problemów,. Zapraszamy do kontaktu! Kup online Windows 10 Home z legalnego źródła i ciesz się jego możliwościami!